Oferta

ZIEMIA ŚWIĘTA - U Źródeł Chrześcijaństwa 3250 zł

Inne Inne Izrael
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja, Wg programu
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:685/782 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż, OPIEKA PILOTA, przelot samolot, HB, PAKIET ŚWIADCZEŃ (wg opisu), Pokój 2 osobowy 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

- bilet lotniczy, - noclegi w hotelach, pokoje 2, 3 os. z łazienkami, - śniadania i obiadokolacje, - opiekę pilota, opiekę duszpasterską - ubezpieczenie NNW, KL i bagaż

OPIS

Dzień 1: Spotkanie na lotnisku we Wrocławiu. Odprawa . Wylot do Tel Avivu . Przylot. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg. Tego dnia nie ma obiadokolacji.

Dzień 2: Śniadanie. Następnie zwiedzanie: Bazyliki Narodzenia Pańskiego - najstarszego na świecie funkcjonującego kościoła, Grota Mleczna. Przejście na Pole Pasterzy. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3: Wczesne śniadanie. Przejazd do Cezarei Nadmorskiej (park archeologiczny i akwedukt). Następnie przejazd do Hajfy na Górę Karmel - widok na panoramę miasta i port w Hajfie. Nawiedzenie kościoła Stella Maris skrywającego grotę proroka Eliasza. Przejazd do Nazaretu. Wizyta w Bazylice Zwiastowania NMP. Przejazd do Kany Galilejskiej, gdzie Jezus dokonał pierwszego cudu zamieniając wodę w wino (odnowienie sakramentu małżeństwa) . Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4: Śniadanie. Rejs po Jeziorze Galilejskim. Przejazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw, Kościół Rozmnożenia Chleba. Przejazd do Kafarnaum (Dom św. Piotra). Przejazd na Górę Tabor (Góra Przemienienia Pańskiego). Wjazd taksówkami na szczyt. Nawiedzenie Bazyliki Przemienienia Pańskiego. Następnie przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5: Śniadanie. Przejazd do Betanii. Nawiedzenie Kościoła Marii, Marty i Łazarza. Wejście do Grobu Łazarza. Następnie przejazd do Jerycha - najstarszego miasta na ziemi. Panorama na Górę Kuszenia. Przejazd nad Rzekę Jordan (odnowienie sakramentu chrztu). Przejazd do Qumran - park archeologiczny. Przejazd nad Morze Martwe położone 416 m p.p.m. Możliwość skorzystania z kąpieli. Czas wolny ok. 2 h. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6: Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy na Górę Oliwną z widokiem na -Złote Miasto”. Wizyta w kościele Pater Noster. Przejście drogą palmową do kościoła Dominus Flevit, Ogrodu Getsemani, wizyta w Kościele Wszystkich Narodów oraz nawiedzenie Kościoła Grobu NMP. Następnie przejazd na Górę Syjon: nawiedzenie Kościoła Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny, Pokój Ostatniej Wieczerzy oraz Grobu Króla Dawida. Przejście pod Ścianę Płaczu uliczkami Starego Miasta. Następnie Kościół św. Piotra In Gallicantu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7: Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy. Przejście Drogą Krzyżową (Via Dolorosa) w kierunku Kościoła Grobu Bożego. Nawiedzenie Bazyliki wraz z Golgotą. Następnie przejście do Kościoła św. Anny oraz Sadzawki Betesda. Czas wolny na Starym Mieście. Następnie przejazd pod Kneset (Parlament Izraelski) i Menorę (symbol Izraela). Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8: Śniadanie. Wizyta w Ain Karem - miejscu narodzenia św. Jana Chrzciciela oraz Nawiedzenia św. Elżbiety. Przejazd do Tel - Aviu na lotnisko. Wylot do kraju.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami z naszych podróży do ZIEMI ŚWIĘTEJ!!

Część 1: https://www.youtube.com/watch?v=RmVU6Ju7ELA

Część 2: https://www.youtube.com/watch?v=_5ta5kFD7ZA

Część 3: https://www.youtube.com/watch?v=zbHjab4Ezgs


CENA ZAWIERA

- bilet lotniczy,
- noclegi w hotelach, pokoje 2, 3 os. z łazienkami,
- śniadania i obiadokolacje w formie bufetu,
- opiekę pilota, opiekę duszpasterską
- ubezpieczenie NNW, KL i bagaż (Signal Iduna)

CENA NIE ZAWIERA

- obligatoryjnych napiwków, biletów wstępu - 100 $/os. obligatoryjnie (kwotę zbiera pilot)
- dodatkowych napojów do obiadokolacji
- obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 15 zł/os.
- dopłaty do pokoju 1-os. - 150 $ (dla chętnych)

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-04-16 - 2018-04-23   (Poniedziałek - Poniedziałek) 8 3250 PLN sprawdź miejsca +
2018-04-21 - 2018-04-28   (Sobota - Sobota) 8 3250 PLN sprawdź miejsca +
2018-06-26 - 2018-07-02   (Wtorek - Poniedziałek) 7 3250 PLN sprawdź miejsca +
2018-09-14 - 2018-09-20   (Piątek - Czwartek) 7 3250 PLN sprawdź miejsca +
2018-09-18 - 2018-09-24   (Wtorek - Poniedziałek) 7 3250 PLN sprawdź miejsca +
2018-11-13 - 2018-11-19   (Wtorek - Poniedziałek) 7 3250 PLN sprawdź miejsca +